Mutemet Arşivi Vekalet ücreti

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Nöroloji
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nöroloji

Misafir
Konu Sahibi
Merhaba sevgili arkadaşlar öncelikle herkesin bayramını kutlarım.Bu sırada siteniz çok güzel olmuş.Çok güzel bir amaca hizmet ediyorsunuz emeği geçen herkese teşekkürler.Siz uzman arkadaşlarımın...
İçeriğin tamamını görüntülemek için Özel Üye olmanız gerekmektedir.

Halil Tuğrul SÜMER

Site Yöneticisi

Yönetici
Bakanlık
Millî Eğitim Bakanlığı
Millî Eğitim Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Balıkesir/Edremit
Vekaleten atama yapıldıysaniz, atandiginiz kadro vekalet ücreti neyse o verilir. Ben bizim Müdüre vekâleten atandigi için müdür katsayıları ile ayrıca ödeme yapıyorum. Ama sizin vekalet ettiğiniz...

Üye

Misafir
Konu Sahibi
Hocam şuan mobil yazıyorum masaüstü geçtimi detaylara gireceğim.bu sırada görevlendirme sekreterlik yazısı ilemi yoksa öylesine nöbet cetvelimi olarak yazıldı.siz bu vekalete razı oldunuz mu biraz...

Nöroloji

Misafir
Konu Sahibi
Görevlendirme resmi değil gel dedikleri zaman geliyoruz git dedikleri zaman gidiyoruz.resmi yazı yok yuzyuze yada telefondan gorevlendiriyoruz.red etme gibi bir şansımız yok yoksa vatandaşlarımız...

Üye

Misafir
Konu Sahibi
kadronunuzun altına vekalet görevi olmaz zaten o yüzdende resmi görevlendirme yapamazlar.Bu tür görevlendirmeler pratisyen yoksa yerine uzman tutar ama ürettiği puanları uzman tabip gibi...

savaş

Misafir
Konu Sahibi
yukarıda arkadaşların bilgisine ek olarak şunlarıda ben ekleyim.657 kanuna göre kimse ünvanın altında çalıştırılamaz.sizin işiniz buna benzemiş ben mutemetim hastenede hizmetli yok yerleri ben...

bbmutemet

Misafir
Konu Sahibi
Hocam sizin durumunuz vekalet tanımına girmiyor.acilde uzman olarakta çalışabilirsiniz.benim hastanemde acilde uzmanda var pratisyende herkese unvanından döner dağıtırım.

Nöroloji

Misafir
Konu Sahibi
Değerli önerileriniz için hepinize teşekkür ederim.Bu sırada sitenin tanıtımı konusuna biraz önem vermenizi tavsiye ederim sorulacak o kadar soru var ki ama insanlar sizi bilmiyor.Bir katkıdada...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrim içi üyeler

Online istatistikleri

Çevrim içi kullanıcılar
4
Çevrim içi ziyaretçiler
146
Toplam ziyaretçi
150

Beğenilen Konular

Geri
Üst Alt