Çözümlendi | Kilitli 4924 Sayılı Kanun Çalışanları

Bu Konu Çözümlendiği için Kilitlenerek Mesaj yazılmasına kapatılmıştır. Konuya ait sorularınız için Yeni Konu açmanız gerekmektedir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muminakgun

Mutemet
Kayıtlı Üye
Konu Sahibi
Arkadaşlar Sağlık Bakanlığı hekimlerin 4924 sayılı kanuna tabi olarak sözleşmeleri çalışmaları için bir çalışma başlattı. Yakın zamanda kurumlarımızda bu kanuna tabi çalışanlar olacak! Bu...
İçeriğin tamamını görüntülemek için Özel Üye olmanız gerekmektedir.

Mehmet Akif ŞAHİN

Mutemet
Kayıtlı Üye
Hocam Öncelikle Allah razı olsun. Şu paragrafta ''bakanlığımızla aylık yönünden ilişiği kesilmesi durumunda'' diyor. 4924 de geçen personeller bu kapsama mı girer?

Bu şekilde yapılan düzenleme...

hsyn

Misafir
Arkadaşlar biz 4924 geçecek personellerden maaş öncesi dilekçe aldık maaştan çıktık. Mart ayı DSSÖ ve 375 Sayılı KHK göre sabitlerini 15/03/2015 tarihinde ödedik böylece mart performans hak...

İlker YENİBERTİZ

Mutemet
Kayıtlı Üye
Bakanlık
Sağlık Bakanlığı
Sağlık Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
.
DSSÖ ve 375 KHK Performans Düşülecek

Üye

Misafir
kişinin döneri oluşmaz ise ne olacak hadi döneri oluştu diyelim martı mahsup ettin.14 gün ne olacak onu mahsup edemezsiniz geri almak gerekir.bu görüş ne kadar mantığa aykırı olsada yazı var itaat...

Mehmet Akif ŞAHİN

Mutemet
Kayıtlı Üye
hocam ben bildirgelerini maaş ödemiş gibi 30 günlük veriyorum ve bu bildirge tutarını şahıslardan tahsil edeceğim. 14 günlük sabit ek ödeme tutarını da tahsil edeceğim. Bizler ne kadar uğraşırsak...

SİBEL ARSLAN

Mutemet
Kayıtlı Üye
Kurumda 3 tane hekim 4924 e geçti. 15 nisan 2015 tarinde sözleşmeli olacaklarmış.ona göre işlem yapılacakmış. Bin nisan ayı maaşı yaparken bu 3 hekimi maaş hesaplamayacığım, mayıs maaşını yaparken...

Mehmet Akif ŞAHİN

Mutemet
Kayıtlı Üye
Bende ki durumu size anlatayım. Benim personellerim 16 mart 2015 te sözleşmeliye geçtiler. Ben maaş ödemelerini 15 martta yaptığım için 1 günlük kıst maaş verdim ve 29 günlük geri aldım. Bildirge...

melis.cetinkaya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese iyi çalışmalar ve hayırlı haftalar diliyorum.

4924 sayılı Sözleşmeli statüdeki personellerin maaş hesaplarının nasıl yapıldığı konusunda bilgilye ihtiyacım olduğunu belirtmek...

hsyn

Misafir
4924 maaşları aynı 663 sayılı KHK göre sözleşmeli olarak görev yapan yöneticiler gibi.Tavan katsayısını belirlerken "dpt ilcelerin sosyo ekonomik gelismislik siralamasi arastirmasi 2004"...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrim içi üyeler

Online istatistikleri

Çevrim içi kullanıcılar
1
Çevrim içi ziyaretçiler
43
Toplam ziyaretçi
44

Beğenilen Konular

Geri
Üst Alt