Çözümlendi | Kilitli 4924 Sayılı Kanun Çalışanları

Bu Konu Çözümlendiği için Kilitlenerek Mesaj yazılmasına kapatılmıştır. Konuya ait sorularınız için Yeni Konu açmanız gerekmektedir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muminakgun

Mutemet
Kayıtlı Üye
Konu Sahibi
Arkadaşlar Sağlık Bakanlığı hekimlerin 4924 sayılı kanuna tabi olarak sözleşmeleri çalışmaları için bir çalışma başlattı. Yakın zamanda kurumlarımızda bu kanuna tabi çalışanlar olacak! Bu...
İçeriğin tamamını görüntülemek için Özel Üye olmanız gerekmektedir.

Mehmet Akif ŞAHİN

Mutemet
Kayıtlı Üye
4924 lü personellerin sözleşme onayı 15/03/2015 olarak bize bildirildi. Genel Sekreterliğe, sözleşmeli 4924' e geçecek personellerin maaşlarını 657 li personel gibi KBS' den hesaplatacakmıyız...

Üye

Misafir
bizim iş boyle al-ver şu 4924 olayı bende yok bilmiyorum.Bu gidişle 4924 nün kategorisine seni kaptan koyacağız :)

Mehmet Akif ŞAHİN

Mutemet
Kayıtlı Üye
Biraz önce Genel Sekreterlikten aradılar. 4924 lü sözleşmeliye geçiş için başvuru yapan Pratisyen tabiplerin sözleşmelerinin onaylandığını ve ÇKYS kullanıcı adı ve şifresi ile bana hesap...

Üye

Misafir
Geri alacaksanız SGK ödemeyin.Hemen geri tahsil edip sadece ödenen bordroları keseneklerini bildirin

Mehmet Akif ŞAHİN

Mutemet
Kayıtlı Üye
hocam ben iade evraklarını,( kişi borcu vs ) hazırlasam hemen geri ödemezlerse ne olacak. Yani ayın 25 ine kadar?

Üye

Misafir
ben peşlerine takılıyorum.:)ödemezler ise ozaman kesenekleri bildircen mecburen

Sebahattin Çİfci

Mutemet
Kayıtlı Üye
Evet yazı ile 4924 e geçen 657 den( ücretsiz izin veya istifa yoluyla) personelleri  muhasebe müdürlüğünüze bildirip onları sgk ya ödetmezsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrim içi üyeler

Online istatistikleri

Çevrim içi kullanıcılar
1
Çevrim içi ziyaretçiler
42
Toplam ziyaretçi
43

Beğenilen Konular

Geri
Üst Alt